Магазин Смартио

тел.: (097) 331-89-86

Виклик майстра

+38

Покрівельні роботи

Перекриття будинкуПокрівельні роботи - це технологічно складний процес, який вимагає певних навиків в проектуванні та розрахунку кроквяної системи. Кроквяна система повинна розраховуватись з врахуванням впливів атмосферних та природних явищ, призначення будинку, регіону розташування. При перекритті як правило використовують хвойні породи дерева з вмістом вологості до 18-20%, та обробляють антисептичними розчинами.

Монтаж покрівельного покриття бажано довірити досвідченим фахівцям, адже від цього залежить термін експлуатації самого покриття, мікроклімат в будинку, безпека та життєдіяльність людини. Якісно виконані роботи - це захищений будинок від дощу та вітру, а для господаря тепло та комфорт на довгі роки.

Перекриття даху будь-якої складності

Наші фахівці проводять повний комплекс робіт під ключ, ми проводимо розрахунок кількості матеріалів, допомагаємо з транспортуванням на об’єкт. В залежності від призначення та архітектурного виконання будинку наші фахівці нададуть необхідні рекомендації щодо застосування матеріалів.

  • Перекриття даху (черепицею, металочерепицею, євроруберойдом, шифером)
  • Монтаж водостічної системи (ринви, зливних труб, кріплень, кутів)
  • Підшивка звисів (вагонкою, профнастилом, сайдингом)
  • Встановлення мансардних вікон та люків

Для наших клієнтів ми пропонуємо індивідуальний підхід та гнучкі ціни, також на виконані роботи надається Гарантія!!! Телефонуйте нам, і Ви переконаєтесь, що з нами вигідно співпрацювати. Для уточнення вартості робіт зателефонуйте нам, наш фахівець виїде на об’єкт для проведення розрахунку.