Магазин Смартио

тел.: (097) 331-89-86

Виклик майстра

+38

Утеплення даху

Утеплений дахУтеплення даху вирішує ряд важливих показників: втрати тепла скорочуються приблизно на 20-25%, подовжується термін експлуатації будинку, скорочуються витрати коштів на опалення, покращується комфорт мікроклімату. Будь-яка модернізація Вашого будинку є інвестицією в майбутнє, що в перспективі дозволить окупити вкладені кошти на протязі 5-10 років, а також поліпшити вищесказані показники.

Як ми бачим переваг чимало, але будь-яку добру справу можливо зіпсувати непрофесійним підходом. Ефективність виконаних робіт залежить від технології утеплення, які були використані матеріали, професійних навиків спеціалістів, дотримання технології, тощо.

Чим можливо утеплити дах

При теплоізоляції даху ми застосовуємо наступні матеріали: скловолокнисті або мінераловатні плити, пінополістирольні плити, спінене скло і т.п. Матеріал вибирається залежно від побажань замовника, вимог умов експлуатації, технологічних характеристик будівлі. Наше завдання якісно провести теплоізоляційні роботи з дотриманням всіх санітарних та екологічних нормативів, забезпечити циркуляцію повітря, максимально зменшити втрати тепла.

Технології утеплення даху

В залежності від типу матеріалу та характеристик будинку застосовується своя унікальна технологія та конструктивні схеми. Існує два метода утеплення, внутрішнє та зовнішнє, які застосовують в залежності від типу даху.

Зовнішнє: Даний метод простий у виконані, але він потребує детального розрахунку ваги використаних матеріалів, щоб в подальші експлуатації несуча конструкція змогла витримувати навантаження, в тому числі включаючи погодні умови (сніг, вітер, інтенсивний дощ).

Внутрішнє: Дана технологія ідеально підходить для скатних та мансардних покрівель, але вона також потребує дотримання санітарно-технічних параметрів. Розрахунок повинний проводитись фахівцями, щоб були витримані всі нормативи, в інакшому випадку Вам забезпечена погана циркуляція повітря, псування даху, змарновані час та гроші.