Магазин Смартио

тел.: (097) 331-89-86

Виклик майстра

+38

Утеплення фасадів

ТеплоізоляціяБудь-які будинки в незалежності від архітектурного виконання фасаду повинні бути захищені від вогню, вітру і кліматичних умов. Також існують сучасні вимоги до будівництва і ремонту фасадів, до необхідності додаткової теплоізоляції. В зв’язку з цим утеплення фасадів - це оптимальне рішення проблеми зовнішньої ізоляції, яке дозволить максимально оптимізувати та значно скоротити втрати енергії на обігрів приміщення, та продовжити строк експлуатації будинку.

Утеплення стін дозволяє суттєво знизити втрати тепла приблизно на 30%, при умові дотримання технології, а також при вірному виборі теплоізоляційних матеріалів. Важливо те, що проведені роботи покращують захист від негативних зовнішніх впливів, таких як перепад температури, атмосферні опади, тощо.

Чим можливо утеплити фасад

В залежності від побажань замовника ми застосовуємо наступні матеріали: базальтові плити, пінопласт, мінеральна вата, сандвіч-панелі та інші утеплювачі. Також велику увагу ми приділяємо якості матеріалів, тому ми радимо нашим клієнтам, що в конкретному випадку краще та безпечніше застосувати. Залежно від конструктивних параметрів та архітектурного виконання, нами застосовуються наступні технології утеплення:

Легкі штукатурні системи - це багатошарова система, яка завоювала свою популярність завдяки низькій вартості, та в застосуванні екологічно чистих матеріалів.

Важкі штукатурні системи - особливість цієї системи полягає в роздільні роботі стіни та шару теплоізоляції, а до переваг потрібно віднести невеликі вимоги до щільності матеріалів, висока надійність, при зміні кліматичних умов знижується деформація.

Фасадні тришарові системи - це системи в яких утеплювач розташовують безпосередньо всередині огороджуючих конструкцій, їх вважають полегшеними та недорогими в застосуванні.

Вентильовані конструкції фасадів - між стіною та теплоізоляцією створюється зазор не менше 10-15мм, в такому випадку ефективність утеплення зростає.

Декоративне оздоблення фасаду

Декоративне облаштування фасаду будинків можливе в різних виконаннях: оздоблення декоративними штукатурками, фарбування поверхні, імітація природного каменю, цегляна кладка. Також ми використовуємо для декору різні архітектурні елементи, такі як балясини, колони, бордюри, балюстради, карнизи, наличники на вікна, тощо.