Магазин Смартио

тел.: (097) 331-89-86

Виклик майстра

+38

Утеплення підлоги

Теплоізоляція підлогиУтеплення підлоги актуальне коли приміщення має підвальне (гаражне, перший поверх) перекриття, так як через підлогу втрачається 10-15% тепла, в інших випадках немає сенсу проводити ізоляційні роботи, крім випадків звукоізоляції.

При утеплені ми використовуємо екологічно чисті матеріали та ефективні методи для теплоізоляції підлог, застосування технології залежить від конкретних обставин та вимог наших клієнтів.

Також ми допоможемо розрахувати необхідну кількість матеріалів, надамо кваліфіковані поради які підтверджені нашим досвідом та досвідом інших фахівців. Будь ласка, зателефонуйте нам, щоб дізнатися, як ми можемо допомогти Вам зробити житло більш комфортним та енергоощадним.

Чим можливо утеплити підлогу

Утеплення підлоги проводиться слідуючими матеріалами: пінопластом, пінополіуретаном, мінеральною ватою, скловатою, керамзитом, ДСП, фанерою і т.п. Застосування того-чи іншого матеріалу залежить від технічних характеристик будинку, економічної доцільності використання, ефективності, поставлених завдань.

Проведені теплоізоляційні роботи не тільки значно зменшать втрати тепла через підвальне перекриття, а також дозволять заощадити гроші на опалені будинку. Таким чином Ви витрачаєте кошти ефективно та на перспективу, як показує практика витрати компенсуються за декілька років.

Технологія утеплення підлоги

Застосування технології залежить від матеріалу підлоги, типу перекриття, та вимог клієнта. Як правило ми встановлюємо системи теплої підлоги з підключенням до автономного чи центрального опалення, з підключенням до електромережі, або ж утеплюємо теплоізоляційними матеріалами із застосуванням різноманітних комбінацій.