Магазин Смартио

тел.: (097) 331-89-86

Виклик майстра

+38

Монтаж електропроводки

Прокладання електрокабеля в штробіНаші фахівці виконають монтаж електропроводки в квартирах, будинках, офісах та інших приміщеннях. На основі Ваших побажань, та з урахуванням діючих правил безпеки ми складемо схему розміщення електроприладів.

На основі усіх електричних пристроїв ми проводимо розрахунок сумарної потужності, при чому враховуємо запас міцності. Такий підхід допоможе обрати оптимальні параметри електрообладнання, яке буде встановлено в будівлі. Завдяки схемі розміщення розраховується довжина дротів, кількість розеток та вимикачів тощо. Також на основі розрахунку потенційного електроспоживання наші фахівці оберуть оптимальні та якісні прилади захисту.

Безпека понад усе

Ми приділяємо особливу увагу до вибору приладів захисту: захист приміщення та мешканців від ураження струмів Короткого Замикання, від перенапруги в мережі та потрапляння струму на корпус, або інших металевих предметів. Безпека повинна бути понад усе, а тому ми ніколи не радимо економити на обладнанні та матеріалах.

  • Заміна електропроводки та застарілого устаткування
  • Монтаж електропроводу проводиться в штробі, в металевих трубах, в кондуїті
  • Обслуговування та діагностика встановленого обладнання, приладів безпеки

Ми гарантуємо високу якість та надійність проведення робіт у короткі строки та фоховість наших спеціалістів. Також ми максимально доступно проконсультуємо щодо вибору захисних приладів та обладнання. Можете бути впевнені, у Вас не будуть вибивати пробки при включенні декількох потужних приладів.

Рекомендації

Бажано проводити систему електропостачання комплексно, а не частково по можливості вільного часу та коштів. Дроти не люблять зайвих з’єднань, або коли їх лишній раз без потреби турбують. Неякісне з’єднання - це перший претендент на поломку, а можливо навіть загроза для життєдіяльності мешканців будинку.