Магазин Смартио

тел.: (097) 331-89-86

Виклик майстра

+38

Послуги електрика

ЕлектрикВисокий професіоналізм майстрів та надійне обладнання - запорука швидкого та професійного виконання поставленого завдання! Замовивши в нас послуги електрика, Ви отримаєте якісний сервіс обслуговування, фахові поради щодо безпеки електроприладів та обладнання, допомогу в транспортуванні матеріалів.

Наш колектив відкритий до взаємовигідної співпраці, якщо ми беремося за роботу, то завжди її доводимо до логічного завершення в обумовлені сторонами терміни. Виклик електрика допоможе покращити функціонування та забезпечити безперебійну роботу різноманітних приладів, обладнання тощо. Наш спеціаліст на високому професійному рівні безпечно змонтує будь-які електроприлади, проведе діагностику електроживлення, та при наявності проблемних ділянок усуне всі несправності.

Послуги які надаються

Ми пропонуємо повний спектр послуг по електромонтажним роботам для приватних осіб та організацій. Монтажно-ремонтні роботи проводяться як в комплексному обсязі, так і в частковому, де замовник сам вирішує який обсяг робіт потрібно виконати.

  • розробка технічного завдання, складання електричних схем
  • ревізія, заміна, модернізація, ремонт електричної проводки та електрообладнання
  • монтаж та налагодження (електрощитів, шаф, систем захисту, силових кабелів, заземлення)
  • монтаж систем електричного опалення, систем електричної теплої підлоги, приладів нагріву

Якщо Ви не знайшли в переліку необхідної послуги, зв'яжіться з нами по телефону, щоб обговорити можливість проведення робіт за індивідуальним замовленням.

Що ми гарантуємо

Щоб клієнт зміг переконатись в якості наших послуг, ми демонструємо виконані роботи на інших об’єктах. Таким чином Ви без зайвих слів зробите свій висновок на рахунок подальшої співпраці.

  • високий професіоналізм персоналу
  • індивідуальний підхід до кожного клієнта
  • дотримання графіків та термінів, обумовлених у технічному завданні

Для отримання більш детальних відповідей та уточнення інформації, що входять в сферу діяльності компанії, зв'яжіться з нашими технічними консультантами одним з доступних на сайті способів.