Магазин Смартио

тел.: (097) 331-89-86

Виклик майстра

+38

Газозварювальні роботи

ГазозварюванняГазозварювання при заміні окремих ділянок магістралей водопроводу, опалення, газопроводу незамінне. Переваги газозварювання очевидні - це надійність і якість швів, можливість контролю температурного режиму полум'я, можливість проводити ремонтні чи монтажні роботи в місцях відсутності електроенергії. Також при прокладанні труб великого діаметра раціональніше використати металеві труби, так як це більш дешевий варіант.

Багато хто використовує при заміні і встановленні водопровідних труб електрозварювання, але такий підхід від самого початку є помилковий. Електрозварювання на відміну від газозварювання залишає шлаки на швах стикування труб, які з часом вимиваються при постійному русі і тиску води. Тому потрібно використовувати бажано газозварювання, і досвідченого фахівця, який проведе газозварювальні роботи якісно.

Послуги які надаються

Наші фахівці проводять газозварювальні роботи в усіх типах приміщеннях, а також встановлюють або проводять заміну водопровідних магістралей. Всі роботи проводять висококваліфіковані фахівці з великим досвідом роботи. Також переобладнуємо старі системи опалення відкритого типу на системи закритого типу. Після заміни систем зростає ефективність опалення і скорочується витрата паливних ресурсів.

  • Встановлення циркуляційних і рециркуляційних насосів опалення
  • Ремонт та заміна труб водопостачання і опалення, врізка у водопровід
  • Ремонт та заміна металевих трубопроводів,

На всі виконані роботи надається гарантія, також даємо рекомендації з вибору матеріалів і комплектуючих, розробляємо необхідну проектну документацію.