Магазин Смартио

тел.: (097) 331-89-86

Виклик майстра

+38

Монтаж водонагрівачів

Газова колонкаБез теплої води важко обходиться в побуті, а часом навіть небезпечно тому, що це гігієна і перша необхідність сучасного існування. Це відчутно коли надаються неналежні послуги комунальними службами, або зовсім повна відсутність як таких. Підключення бойлера або газової колонки вирішує елементарні побутові проблеми, питання залишається тільки у виборі необхідного приладу.

Наші фахівці допоможуть правильно вибрати необхідне обладнання, яке буде відповідати всім вимогам для нормального підігріву води. Ми проведемо оптимальний розрахунок середньодобового споживання води на одну людину.

Послуги які надаються

Монтаж та підключення проводять досвідчені сантехніки, які при потребі проведуть водопровідні труби в необхідне місце розташування даного приладу.

  • Підключення бойлерів всіх типів та конструкцій
  • Підключення газових колонок всіх типів та конструкцій
  • Монтаж водопровідних труб в відповідності з нормативами

Ціна послуг безпосередньо залежить від типу нагрівача, його призначення (побутовий, промисловий), обсягу проведення монтажних робіт. Для отримання більш точної інформації зателефонуйте нам.

Види та застосування водонагрівачів

Існує два види водонагрівачів за принципом роботи (проточні, накопичувальні), які поділяються також на два види за принципом застосування енергоресурсів (газові, електричні). Їх застосування залежить від наявності інфраструктури будівлі.

Проточні електричні водонагрівачі споживають занадто багато електроенергії, і для їх установки потрібно проводити силовий кабель з установкою автоматичного захисту. Потужність даних приладів коливається в діапазоні 5-25 кВт, наприклад електричний чайник споживає в середньому 2 кВт. Також даний вид водонагрівачів при малій потужності не в змозі підігріти воду до нормальної температури, а надто потужний споживає величезну кількість енергії.

Накопичувальні електричні водонагрівачі вирішують проблему нагріву води в будинках, де не передбачений монтаж газових приладів. Монтаж бойлера не вимагає спеціальних місць розташування приладу, і можливий в будь-якому раціональному місці. Потужність даного приладу залежить від об'єму резервуара і швидкості підігріву води, в середньому на одну людину потрібно 50 л, але все залежить від інтенсивності споживання підігрітої води.

Проточні газові водонагрівачі набагато ефективніші, і дають миттєвий результат при мінімальних витратах ресурсів. Підключення газової колонки підходить тільки при наявності необхідної газової інфраструктури, і є найбільш прийнятною для підігріву води.

Переваги очевидні, при відкритті крана вода подається потрібної температури, але бажано встановлювати якісні вироби, так як нагрівання відбувається за допомогою газу. Найбільш оптимальний вибір - це газова колонка termet, вона відрізняється простотою конструкції і наявністю регулювання подачі води, і при слабкому тиску в трубах запускається без проблем.