Магазин Смартио

тел.: (097) 331-89-86

Виклик майстра

+38

Монтаж каналізації

Автономна каналізаціяНаші фахівці проведуть монтаж каналізації в квартирі, приватному будинку та інших приміщеннях. Ми проведемо розрахунок системи та врахуємо всі особливості приміщення, далі підбираємо необхідне обладнання і матеріали з урахуванням всіх проектних розрахунків. Таким чином у Вас буде саме та система, яка необхідна для даної будівлі. Професійний розрахунок позбавить від різного роду несправностей і засмічень труб, а такі варіанти трапляються, коли Ви довіряєте встановлювати технологічне обладнання непрофесійним працівникам.

Каналізація на дачі, в приватному будинку, в квартирі, розраховується з урахуванням таких параметрах як: кількість сантехнічних приладів, витрата води споживається на одну людину, пропускна здатність приладів, та інші параметри. Далі проводиться розрахунок необхідного діаметра каналізаційних труб і стояків, а також оптимальний нахил труб, що дає безперешкодний відвід стічних вод. При недотриманні технічних розрахунків порушується нормальна працездатність всієї системи, що тягне за собою регулярне засмічення труб.

Автономна каналізація

При відсутності необхідної інфраструктури, для приватних будинків підходить автономна каналізація, вона складається з септика і дренажної системи. Септик - це ємність, яка закрита герметично, і в ньому відбувається очищення стічних вод.

Септик: В якому первинне очищення стічних вод відбувається за допомогою ґрунтової фільтрації. Далі стоки поступають в дренажну систему для подальшого очищення та фільтрації стоків через грунт. Цей метод простий, але ефективний.

Септик: В якому відбувається біологічна очистка стічних вод за допомогою біодобавок. Для цього подається в резервуар повітря і бактерії, які сприяють розкладу стоків і завдяки повітрю підвищується активність бактерії.

Всі септики виробляють за кордоном, і це відображається на ціні продукту. Наші фахівці спроектують та проведуть монтаж каналізації, необхідний для Вашого приміщення дешевше заводських. І цим Ви заощадите витрати на комплектуючі та матеріали.

Монтаж проводиться сучасними інструментами, наш досвід дозволяє проводити розрахунок сантехнічних інженерних систем на високому рівні. З 2002 року ми провели різні системи в багатьох будинках і квартирах. На виконані роботи ми даємо гарантію 1 рік, також консультуємо з вибором комплектуючих і матеріалів.