Магазин Смартио

тел.: (097) 331-89-86

Виклик майстра

+38

Вибір бойлера

БойлерПри виборі бойлера необхідно визначитися з його розташуванням, об'ємом ємності та потужності електричного тена. Так як у нас існує великий вибір цих приладів, тому потрібно врахувати ряд технічних параметрів. В переважній більшості бойлери розташовують у сантехнічних приміщеннях, так як це є найбільш практичне рішення у зв'язку з обмеженою площею в наших будинках. Тому потрібно зробити точні виміри місця розташування даного приладу, щоб надалі орієнтуватися на монтажні розміри.

Також потрібно врахувати об’єм резервуара бойлера, кількість споживачів гарячої води, пряме призначення (побутове використання, технічне використання). Ці параметри впливають на вибір об’єму резервуара, щоб витрата води відповідала Вашим потребам. В середньому для однієї людини вистачає бака ємністю 50л, але за умови економної витрати води. Також потрібно врахувати, як часто Ваша сім'я приймає душ або ванну, і оптимізувати час прийому. Так як на всіх мешканців одного підігрітого бака води не вистачить, і потрібно буде підігрівати ще. Від цього можна відштовхуватися, але краще прорахувати витрати води самостійно, так як споживання води у всіх різне.

При виборі бойлера потрібно звертати увагу на потужність електричного тена, так як він відповідає за швидкість підігріву води і за витрати електроенергії. Тому потрібно ознайомитися з технічною документацією на даний виріб, оптимальних параметрів немає, все залежить від призначення і кількості споживачів гарячої води. Купувати найпотужніший бойлер без необхідності також не потрібно, тому уважно вивчіть документацію різних виробів і виберіть необхідний параметр потужності.

Занадто потужний тен споживає багато енергії, і відповідно навантаження на електромережу приміщення зростає. В такому випадку буде перегріватися проводка, і при відсутності автоматичних вимикачів можливе загоряння. Не підключайте водонагрівач через переносні системи, проведіть окрему лінію.

Корисна інформація

Краще вибрати бойлер, в якому проводиться нагрів води в баку з неіржавіючої сталі або з титановим покриттям, так як цей вид бойлерів відзначається стійкістю до жорсткої воді, що збільшує тривалість експлуатації. Також якщо Вам потрібен бойлер з великим об'ємом бака, то можна вибрати прилад з горизонтальним розміщенням. Він коштує дорожче, але якщо потрібно, то ціна не має значення.