Магазин Смартио

тел.: (097) 331-89-86

Виклик майстра

+38

Малярні роботи

Побілка квартириМалярні роботи - це оздоблювальний вид робіт в приміщені, або зовні приміщення, який виконується на завершальному етапі ремонту квартири, будинку. Послідовність виконання проводиться наступним чином: демонтаж старої побілки, початкове ґрунтування, шпаклювання, шліфування нанесеної шпаклівки, кінцеве ґрунтування, фарбування.

Послідовність виконання робіт може змінюватись в залежності від вимог замовника, складності дизайнерської задумки, індивідуальних рішень. Наприклад: для оздоблення кімнати застосовуються гіпсокартонні конструкції, а частини стін оздоблюються різноманітним декором. Також важливим чинником являється вирівнювання стін та стелі, всі ці фактори безпосередньо впливають на термін виконання та ціноутворення.

Ціни на малярні роботи

Ціни приведені з врахуванням стандартного комплексу робіт: демонтаж старої побілки, початкове ґрунтування, шпаклювання та вирівнювання, шліфування шпаклівки, кінцеве ґрунтування, фарбування. Якщо Вам потрібно просто оновити побілку, то ціна відповідно буде коригуватись.

Назва послуги: Одиниця виміру Ціна, грн
Шпаклювання 1 м2 від 20 грн
Фарбування 1 м2 від 15 грн
Наклеювання шпалер 1 м2 від 20 грн

Можемо Вас запевнити, що малярні роботи будуть виконані на високому професійному рівні та в стислі терміни. Також ми допоможемо з транспортуванням матеріалів, надамо слушні рекомендації щодо їх вибору та застосування. Всі роботи проводять майстри з великим досвідом, ми прикладемо максимум зусиль щоб ремонт квартири, будинку, офісу пройшов для Вас з мінімальними затратами часу, грошей, нервів.