Магазин Смартио

тел.: (097) 331-89-86

Виклик майстра

+38

Штукатурні роботи

ШтукатуркаМи проводимо штукатурні роботи зовнішні та внутрішні, в будинках та квартирах. Наші майстри допоможуть влаштувати приміщення до виконання ремонтних робіт, допоможуть з транспортуванням необхідних будівельних матеріалів.

Ми пропонуємо як комплексний так і вибірковий сервіс, де кожний клієнт зможе самостійно вибрати обсяг необхідних послуг. Такий підхід значно економить Ваш час на пошук профільних фахівців та економить кошти на проведення ремонту.

Наші спеціалісти допоможуть поштукатурити віконні відкоси, провести ремонт фасадної частини будинку, привести до відповідності внутрішню штукатурку будинку, квартири.

Ціни на штукатурні роботи

Ціна на послуги може коливатись ( ± ), це залежить від умов виконання роботи (транспортний під'їзд, висота приміщення, доступність), поставленої задачі замовником, терміну виконання.

Матеріал що використовується Обсяг робіт
до 200 м² 200 - 500 м² від 500 м²
Гіпсова суміш      
Цементно-вапняна суміш 35 грн 33 грн 30 грн
Теплоізоляційна суміш 40 грн 37 грн 35 грн

Для уточнення інформації зателефонуйте нам, наш фахівець в телефонному режимі, або безпосередньо при виїзді на об'єкт проведе розрахунок вартості.

Що ми пропонуємо нашим клієнтам

В першу чергу ми гарантуємо якість виконаних робіт, дотримання чіткої вертикалі у відповідності з рівнем, рівну геометрію приміщення (всі кути 90°).

  • Чесні та конкурентні ціни
  • Швидке виконання обсягу робіт
  • Професійний монтаж конструкцій
  • Гарантія на виконані роботи

Наші фахівці прикладуть максимум зусиль щоб Ваш проект закінчити в обумовлений термін, з мінімальними незручностями для Вас.