Магазин Смартио

тел.: (097) 331-89-86

Виклик майстра

+38

Укладання ламінату

ЛаминатРозробка ламінату сталася 25 років тому, і винахід належить шведському винахіднику Персторпому. Конструкція структури на етапі винаходу була далека від досконалості, також методи виготовлення були надто витратні і енергоємні.

Через роки вдосконалень до наших днів продукт придбав технологічну і міцну структуру комбінованих матеріалів. На даний момент існує кілька класів ламінату, який застосовують у залежності від прямого призначення:

  • 31 класс - використовується в домашньому побуті
  • 32 класс - ідеальний для офісів, бізнес центів
  • 33 класс - для комерційного використання
  • 34 класс - у зв'язку з високою стійкістю до навантаження підходить для магазинів

Ціни на укладання підлогового покриття

Наші фахівці проведуть укладання підлогового покриття швидко і якісно, при необхідності допоможемо доставити матеріали на об'єкт. Також ми надамо необхідні рекомендації щодо вибору матеріалів, розрахуємо необхідну кількість, врахуємо особливості експлуатації.

Назва послуги: Одиниця виміру Ціна, грн
Укладання ламінату 1м² від 30
Укладання паркету 1м² від 60
Укладання паркетної дошки 1м² від 40

Укладання ламінату, паркетної дошки, паркету починається з підготовки поверхні підлогового перекриття, для цього лазерним рівнем заміряється відхилення від нормативів. Поверхня повинна бути рівною, інакше замки з часом можуть тріснути, або в місцях перепаду рівня покриття буде прогинатися. Заливка застосовується при великих перепадах рівня, якщо підлога відносно рівна, то ламінат укладається без підготовчих робіт.

Рекомендації

В коридор і на кухню краще встановити водостійкий ламінат 32 -33 класу, бажано щоб нижня основа була зеленого кольору. Цей вид відрізняється підвищеною стійкістю до вологого середовища, при цьому можна використовувати вологе прибирання приміщення. Найбільш відомі світові бренди: BERRY FLOOR, FINSA, PERGO, MEISTER, QUICK STEP, TARKETT.