Магазин Смартио

тел.: (097) 331-89-86

Виклик майстра

+38

Монтаж батарей опалення

Батарея опаленняМонтаж батарей опалення вирішує завдання ефективного обігріву приміщення, і підвищує коефіцієнт корисної дії, застаріле устаткування не в змозі повноцінно обігріти будинок, або квартиру. На ринку сантехнічних виробів з'явилися нові технології, які розроблені для різних систем опалення та кліматичних територій.

Старі опалювальні прилади не виконують свої функції, це пов'язано з перевищеною експлуатацією всього обладнання. Також в процесі експлуатації старих радіаторів, на внутрішніх стінках ребер відкладається осад, який уповільнює процес тепловіддачі.

Перелік робіт які ми виконуємо

Наші фахівці проведуть розрахунок кількості радіаторів опалення, а також їх необхідну потужність для даного приміщення. Розрахунок проводиться за обсягом приміщення і технічним характеристикам будівлі, а не за квадратними метрами.

  • Монтаж та підключення радіаторів всіх типів
  • Встановлення терморегуляторів на батареї опалення
  • Встановлення запірної арматури, клапанів спуску повітря
  • Комплексна заміна старих батарей на нові більш ефективні

При заміні ми застосовуємо продукцію фірми Global, дані вироби відповідають всім необхідним сучасним вимогам: стійкість до агресивного середовища, висока тепловіддача, надійність та великий строк експлуатації.

Короткі характеристики радіаторів опалення

Переваги чавунних радіаторів полягають у теплоємності і міцності, також чавун як матеріал стійкий до корозії. На цьому всі переваги закінчуються, а основний недолік - це нерівномірний розподіл тепла, і нездатність обігріти віддалені ділянки приміщення.

Біметалічні радіатори мають високу теплопровідність, що в порівнянні з іншими матеріалами найбільш оптимальні. Комбінація сталевих труб і алюмінієвих ребер дозволяє ефективно справитись з поставленим завданням.