Магазин Смартио

тел.: (097) 331-89-86

Виклик майстра

+38

Ремонт ванної кімнати

Ванна кімнатаРемонт ванної кімнати не можливо розпочати без попереднього проектування розташування сантехнічних приладів. Все потрібно ретельно розрахувати таким чином, щоб у побуті Вам було зручно та приємно користуватися усіма встановленими приладами.

Ціни на ремонт ванної кімнати залежать від розрахунку витратних матеріалів, встановленого обладнання, обсягу монтажних робіт. У складову ціни наданої послуги закладається кожна виконана робота, вартість якої розраховується в індивідуальному договірному порядку.

Тільки таким чином ми зможемо заздалегідь спланувати хід виконання роботи, та прорахувати всі кошторисні затрати, що дасть змогу на початкові стадії проекту вносити необхідні коригування.

Комплексний ремонт під ключ

Проведення робіт в повному обсязі, починаючи від розрахунку параметрів сантехнічних приладів, закінчуючи приведенням в належний вигляд приміщення. Ми не зацікавлені розтягувати ремонтні роботи, так як нам платять за результат, а тому ми заздалегідь домовляємося про термін проведення ремонту.

  • Розрахунок кошторисної вартості проведення робіт
  • Монтаж каналізаційних, водопровідних стояків, труб
  • Підключення сантехнічних приладів до систем, перевірка на герметичність з'єднань
  • Укладка облицювальної плитки та іншого декоративного оздоблення по побажанню замовника

Ремонт санвузла проводиться досвідченими сантехніками, які знають свою роботу, а тому Ви можете бути впевнені, що все буде зроблено на совість і в стислі терміни. При необхідності ми допоможемо з транспортуванням будівельних матеріалів та обладнання.

Вибірковий монтаж приладів

Ви самі вибираєте які прилади Вам необхідно встановити, або провести їх заміну. Наші сантехніки нададуть кваліфіковані поради щодо їх якості, порадять де дешевше придбати.

  • Монтаж душової кабіни всіх типів та конструкцій
  • Монтаж каналізаційних та водопровідних труб, стояків
  • Монтаж акрилової ванни, кутової, гідромасаж, джакузі
  • Встановлення та заміна унітаза компакт, напольного, підвісного
  • Підключення умивальника, рушникосушки, водопровідного крана

В переважні більшості всі протікання систем водогонів трапляються через неякісні з'єднання, тому при монтажних роботах ми використовуємо тільки перевірені фасонні частини та вироби.

Дизайн ванної кімнати

Наші фахівці розроблять дизайн ванної кімнати з урахуванням практичності і зручності, ми в першу чергу орієнтуємося на якість використаних матеріалів, яке поєднується з красою. Самостійно дизайнерові важко розробити дизайн ванної тому, що тут потрібно володіти технічними знаннями встановлення сантехнічних приладів, а тому ідея народжується при постійній консультації з сантехніками.