Магазин Смартио

тел.: (097) 331-89-86

Виклик майстра

+38

Монтаж теплої підлоги

Тепла підлога водянаНаші фахівці проведуть монтаж теплої підлоги з урахуванням технічних параметрів приміщення, також ми розрахуємо необхідну потужність даної системи, що забезпечить найбільший коефіцієнт корисної дії. Вірний розрахунок позбавить від перевитрат матеріалів і скоротить термін виконання робіт, що значно заощадить грошові витрати і збільшить надійність.

Ми встановлюємо тільки надійне обладнання, яке відповідає всім нормативам та працює стабільно. У нашій практиці були випадки, коли клієнти самостійно купували обладнання, що значно ускладнювало монтаж, так як не вся продукція відповідає елементарним вимогам. Перед вибором системи ми рекомендуємо провести консультацію з фахівцями.

Ціна на встановлення теплої підлоги

Тип системи нагріву Обсяг робіт
до 10 м² 10 - 50 м² від 50 м²
Монтаж водяної теплої підлоги 50грн 40грн 30 - 35грн
Монтаж електричної теплої підлоги 50грн 40грн 30 - 35грн

Для отримання більш точної інформації зателефонуйте нам, наш фахівець в телефонному режимі, або безпосередньо при виїзді на об'єкт складе повний кошторис необхідного обладнання та вартість самих послуг.

Тепла підлога, монтаж

Тепла водяна підлога встановлюється при наявності центрального опалення, для цього потрібно встановити лише редуктор тиску, для автономного опалення не потрібно встановлювати додаткове обладнання.

Електрична тепла підлога встановлюється без додаткових вимог та систем, крім вимог безпеки підключення до електромережі.

Також існують інші вимоги, але вони відносяться до робочого та підготовчого процесу, перелік яких залежить від технічних характеристик приміщення та призначення застосування самої системи.

Переваги системи

Актуальність: Якщо приміщення має підвальне перекриття, вогкість і прохолодне повітря відійдуть у минуле. Вашим дітям не потрібно буде забороняти гратися на підлозі, побоюючись, що вони захворіють.

Економічність: Один м ² прогріває три м ³ об'єму приміщення, і компенсує теплові втрати загальної системи опалення, але ці показники можна досягти при правильному розрахунку.

Регульованість: Система проста в експлуатації і не вимагає витрат на її обслуговування, а наявність термо-регулювань дає можливість настроювати температуру в різних приміщеннях за потребою.

Комфорт: Позбавлення дисбалансу температур, квартира або будинок буде прогріватися рівномірно, а це означає, що температура в приміщенні буде однакова на нижньому і верхньому рівні.

Важливо!!!

Потрібно знати, що оптимальна температура системи повинна бути 38-40 ° C, так як перевищення температурного режиму призводить до руйнувань цементної стяжки. Також висока температура негативно впливає на людей, які мають проблеми зі здоров'ям.