Магазин Смартио

тел.: (097) 331-89-86

Виклик майстра

+38

Монтаж системи опалення

Система опаленняМонтаж опалення - процес відповідальний та складний, який вимагає певних знань в проектуванні санітарно-технічних систем. Наші спеціалісти володіють необхідним досвідом та знаннями, що дозволяє нам виконати оптимальний розрахунок опалення та підібрати відповідне обладнання.

Наш колектив володіє необхідним професійним інструментом, що значно прискорює термін встановлення опалення, та позитивно відображається на якості виконаних робіт. Всі монтажні роботи проводять досвідчені сантехніки, які нададуть фахові поради щодо вибору якісних матеріалів, порадять де дешевше придбати, допоможуть з транспортуванням. Ви завжди можете розраховувати на якісні послуги за розумну ціну.

Встановлення опалення у квартирі, будинку, офісі

Встановлення індивідуального опалення проводиться у квартирах, будинках, офісах, спортклубах, громадських закладах та інших приміщеннях. Роботи проводяться за Вашим проектом, або при відсутності наші фахівці розроблять необхідну проектну документацію.

Ми встановлюємо будь-яке сучасне обладнання та опалювальні прилади які працюють на різних видах палива: твердопаливні котли, газові котли, комбіновані котли. Всі роботи проводяться під ключ самостійно, що значно пришвидшує термін виконання поставлених завдань.

Послідовність встановлення опалення

Встановлення автономного опалення починається з проектного розрахунку необхідної потужності системи, цей крок сприяє вибору оптимального обладнання для конкретного приміщення.

  • Розрахунок опалення - проводиться за технічними характеристиками будівлі.
  • Вибір обладнання – здійснюється за проектним розрахунком, включаючи побажання замовника.
  • Ціна - складання кошторисної вартості на матеріали та послуги.

Таким чином ми зможемо прорахувати вартість та кількість матеріалів, потужність газового котла, потужність та кількість радіаторів, довжини та діаметр труб, кількість фасонних частин, витратних матеріалів тощо. Такий підхід не тільки оптимізує фінансові витрати, але і покращує якість проведених монтажних робіт.

Гарантія!!!

На кожний встановлений елемент системи дається гарантія, і якщо протягом терміну гарантії трапляється збій в системі, ми за свій рахунок міняємо обладнання. Ми несемо матеріальну відповідальність перед нашими клієнтами, тому ми зацікавлені в якості наших робіт.