Магазин Смартио

тел.: (097) 331-89-86

Виклик майстра

+38

Монтаж сантехніки

Підключення сантехнікиМонтаж сантехніки повинні проводити фахівці з досвідом роботи, які знають як підключити сантехніку відповідно до всіх нормативів та вимог. В іншому випадку, коли монтажні роботи виконують стороні особи без навичок, подальша експлуатація сантехнічних приладів може викликати неприємні наслідки.

Виведення з ладу встановленого обладнання, протікання труб на з’єднаннях, затоплення квартири - це основні побічні прояви після неякісно проведених робіт. Щоб запобігти таким наслідкам, ретельно обирайте профільних спеціалістів, таким чином Ви збережете час, нерви та гроші.

Встановлення сантехніки, обладнання

Ми використовуємо тільки якісні матеріали, тому, що від цього залежить довговічність та надійність. Наше завдання якісно виконати свою роботу, щоб замовник був задоволений, а встановлена сантехніка працювала так як її належить.

  • Монтаж душової кабіни, ванни, джакузі
  • Встановлення мийки на кухні, умивальника
  • Підключення пральної машини, посудомийної машини
  • Підключення рушникосушки, теплої підлоги в ванні кімнаті

На кожний встановлений сантехнічний прилад дається гарантія, і якщо сталася поломка, ми за свій рахунок усуваємо несправність. Ми працюємо на перспективу, як правило наші клієнти рекомендують нас своїм знайомим чи друзям.

Що ми пропонуємо

На з'єднаннях стояків, труб, приладів ми застосовуємо клоччя та герметик, це значно підвищує герметичність і надійність. Також ми проводимо заміну стандартних гумових ущільнювачів на паронітові. Гумові прокладки при затягуванні різьби прорізаються різьбовою кромкою, і як наслідок з часом порушується герметизація.

Використання професійного інструменту дозволяє на високому професійному рівні монтувати складні сантехнічні системи, а також значно пришвидшити хід виконання роботи. Сантехнік з одним газовим ключем та вантузом – це людина яка недавно розпочала свою професійну діяльність, або вона не вкладає кошти в перспективу розвитку.

Ви завжди можете розраховувати на наші слушні рекомендації щодо матеріалів, обладнання, сервісного обслуговування. Ми порадимо, що в конкретному випадку краще застосувати, а від чого навпаки відмовитись. Телефонуйте нам, ми будемо раді Вам допомогти.