Магазин Смартио

тел.: (097) 331-89-86

Виклик майстра

+38

Послуги сантехніка

СантехнікЗамовити послуги сантехніка у Львові через інтернет - це дуже зручно, швидко, та сучасно. Бувають випадки коли сантехнічні прилади працюють не так як їм належить, або того гірше прорвало трубу чи підтікає кран. В таких випадках краще та безпечніше скористатись послугами профільного фахівця, який володіє професійними навиками та необхідними інструментами.

Таким чином Ви застрахуєте себе від непередбачених наслідків, які можуть виникнути від непрофесійного втручання, також Ви отримаєте гарантію на виконані роботи. Це найбільш оптимальний варіант, так як до роботи приступає фахівець своєї справи, який знає, що в кожному конкретному випадку потрібно робити.

Послуги які надаються

Ми проводимо повний комплекс ремонтно-монтажних робіт, починаючи від проектування, та закінчуючи сервісним обслуговуванням. Для комплексних замовлень ми надаємо суттєві знижки, в тому числі на матеріали та обладнання. Всі матеріали ми купуємо по гуртових цінах, що значно знижує вартість ремонтних робіт.

  • Сервісне обслуговування сантехнічних систем
  • Аварійний ремонт сантехніки (прорив труб, протікання)
  • Терміновий виклик в будь-який час доби та без вихідних
  • Заміна застарілого обладнання, модернізація інженерних мереж

Телефонуйте нам - якість послуг гарантуємо

Виклик сантехніка допоможе вирішити будь-які проблеми пов'язані з водопостачанням, опаленням, каналізацією, вентиляцією. Наші фахівці проведуть ремонт будь-якої складності та обсягів за прийнятну та помірну ціну. Ми своїми силами проектуємо та виконуємо розрахунок сантехнічних систем, наш досвід роботи дозволяє монтувати складні сучасні системи. Ми надаємо гарантію на виконані роботи, так як ми впевнені в їх якості.

Також при необхідності допоможемо доставити матеріали та обладнання, що значно заощадить Ваш час на пошук транспорту. Телефонуйте нам, і Ви переконаєтеся в нашому професіоналізмі та грамотному підходу до поставлених завдань... ☎ (098) 444-58-92